Implanty
stomatologiczne

Implantologia stomatologiczna jest obecnie najbardziej zaawansowaną metodą przywracania brakujących zębów. Implant stomatologiczny jest niedużym wkładem spełniającym funkcję korzenia brakującego zęba, który lekarz specjalista umieszcza w kości szczęki i do którego przymocowywany jest w późniejszym etapie leczenia sztuczny ząb.

I nawet jeżeli do tej pory nie udało się stworzyć rozwiązania będącego w stanie idealnie odtworzyć funkcjonalność własnych zębów, to jednak implanty są rozwiązaniem znajdującym się najbliżej ideału.

Zabieg zakładania implantów wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i przebiega kilkuetapowo. Poprzedzony jest dokładnym wywiadem lekarskim oraz konsultacją stomatologiczną wraz z omówieniem dokładego przebiegu leczenia.

W ramach leczenia implantlogicznego oferujemy Państwu:
  • bezpłatne konsultacje implantologiczne
  • wszczepianie implantów
  • zabiegi odbudowy kości
  • nowoczesny system implantacji tioLogic®


Największą zaletą implantów zębowych jest ich trwałość. Nie są podatne na próchnicę, są stabilne i zapobiegają zanikowi tkanki kostnej szczęki. Z punktu widzenia pacjenta kluczowa korzyść to również uzyskanie naturalnego efektu. Zarówno wizualnie jak i pod względem komfortu protezy mocowane na implantach nie różnią się od naturalnych zębów. Jakość życia pacjenta jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku ruchomych protez zębowych, których higiena jest dużo mniej wygodna. W przypadku implantów pacjent nie zauważa negatywnego wpływu na żucie czy mowę, nie musi też obawiać się, że ktoś rozpozna uzupełnienia odbudowane na implantach. Korony mocowane na implantach wyglądają bowiem całkowicie naturalnie.

Implanty stomatologiczne pozwalają na uzupełnienie pojedynczych ubytków oraz odbudowę większych partii uzębienia. Można na nich bowiem osadzać także mosty i protezy. Dzięki temu są rozwiązaniem także dla osób z poważnymi brakami uzębienia. Zastosowanie implantów pozwala na przywrócenie takim pacjentom pięknego, zdrowego uśmiechu. Profesjonalnie wszczepiony implant to rozwiązanie trwałe i niezawodne.


Umów się
on-line

na wizytę w naszym gabinecie

Zapraszamy do odwiedzin w naszym gabinecie stomatologicznym oraz skorzystania z bezpłatnych konsultacji.

Umów wizytę on-line
Uśmiech to nasza wizytówka. Osoby cierpiące z powodu ubytków zębowych mają obecnie możliwość skorzystania z zaawansowanych technik implantologii stomatologicznej. Implant zastępuje korzeń utraconego zęba i pozwala na wykonanie odbudowy protetycznej, takiej jak korona lub most, przywracając w pełni funkcje i piękny wygląd uzębienia.
Dotychczas, u wielu pacjentów możliwości leczenia implantologicznego ograniczone były z powodu ubytków kostnych. Na szczęście wraz z rozwojem stomatologii udało się opracować metody pozwalające na odbudowę kości szczęki. Poprzez zabiegi regeneracyjne lekarz jest w stanie odtworzyć tkankę kostną pacjenta, w której następnie bez obaw umieścić można implant. Dzięki temu większa liczba pacjentów może korzystać z tej nowoczesnej metody przywracania brakujących zębów.
W naszym gabinecie oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu implantoprotetyki stomatologicznej. Podczas konsultacji nasz doświadczony lekarz stomatolog przedstawi Ci dostępne metody leczenia i doradzi rozwiązanie idealnie dobrane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy - umów się na bezpłatne konsultacje implantologiczne już dziś.